ويزای سرمايه گذاری Bijan Assil - Investor Visa

Bijan Assil UP

اطلاعات کامل جهت اخذ گرین کارت از طریق EB-5 و دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری E-2

سرمایه گذاری EB-5 

برای کسب اطلاعات کامل در مورد معتبرترین مرکز منطقه ای با بیش از سی سال سابقه فرم زیر را کامل کنید و پس از مطالعه اطلاعات مرکز فوق، با این دفتر تماس حاصل نمایید. 

فرم درخواست اطلاعات در مورد سرمایه گذاری EB-5

نام:
نام خانوادگی:
تلفن:
ایمیل:
پیام:

سرمایه گذاری E-2 

بیژن اصیل متخصص ومشاور رسمی مهاجرتی با تجربه ۳۳ سال فعالیت متداوم خود در جهت امور مهاجرتی ،دانشجویی و سرمایه گذاری از ایالت کالیفرنیا, راهنما ومشاور مورد اعتماد شما ،همسر و فرزندان زیر بیست ویک سالتان میباشد.

 1. مبلغ مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در ایالت متحده آمریکا 200000دلار(دویست هزار دلارآمریکا) به بالا می باشد. این سرمایه باید به صورت کاملا قانونی مستقیماً به حساب بانکی افتتاح شده به نام شرکت شما در آمریکا واریز شود. این حساب بانکی توسط دفتر ما وبه نام شما در آمریکا باز میشود.
  توجه فرمائید:
  اجازه و درخواست ورود سرمایه شما به آمریکا توسط دفتر بیژن اصیل و به صورت قانونی از طریق مراجع مالی ایالات متحده - خزانه داری آمریکا OFAC انجام می پذیرد و صدور این اجازه رسمی یک پروسه حدوداً 6 ماهه می باشد( به علت تحریم اقتصادی کشور ایران شخصاً قادر به انجام این مبادلات مالی نخواهید بود). منبع درآمد شما در ایران باید برای دولت آمریکا شفاف ومشخص باشد. شما باید اعلام نمائید که سرمایه خود را چگونه و از چه طریق به دست آورده اید. ب
 2. ویزای سرمایه گذاری سبک E-2 ، اقامت دوساله برای شخص سرمایه گذار, همسر و فرزندان زیر 21 سال او می باشد. مدت زمان انجام امور اداری این ویزا حدوداً 1 سال ( 6ماه برای گرفتن اجازه ورود پول و 3 تا 6 ماه برای مراحل بعد)از زمان شروع می باشد. این ویزا تا زمانی که سرمایه گذاری خود را دارید، دو سال به دو سال قابل تمدید است.
 3. جهت شروع سرمایه گذاری، نخست درخواست خود را جهت اخذ ویزای توریستی و بررسی بیزنس که ویزای B-1 یا B-2 نامیده می شود ارائه میدهید. ما در تمامی مراحل امور ویزا شما را همراهی خواهیم نمود. شما قادر خواهید بود که فعالیت مورد نظر خود را جهت سرمایه گذاری تعیین فرمائید.
 4. نخستین مرحله گرفتن مجوز (از خزانه داری آمریکا) جهت ورود پول شما به آمریکا می باشد سپس ارائه مدارک اولیه و تعیین نام شرکت در ایالات متحده آمریکا را انجام خواهید داد. ضمناً شما قادر خواهید بود در صد سهام همسر و فرزندان خود را نیز تعیین بفرمائید. مراحل تاسیس شرکت انجام میپذیرد و ما به آماده سازی اساسنامه شرکت خواهیم پرداخت.
 5. پس از تاسیس شرکت و تنظیم نمودن اساس نامه, حساب بانکی به نام کمپانی شما در بانک معتبر Wells Fargo باز خواهد شد. بعد از افتتاح حساب بانکی و گذراندن پروسه 6 ماهه جهت اخذ اجازه ورود سرمایه, شما از طریق حواله بانکی و یا صرافی, سرمایه خود را رسماً وارد آمریکا می نمایید.
  نکته مهم: لازم نیست که تمام سرمایه خود را در این حساب واریز نمائید. شما می توانید با وکالت دادن به شخص سوم در ایران، باقی پول مورد نظر را در زمان دیگری به حساب خود در امریکا واریز نمائید.
 6. شما می توانید درخواست ویزای B-1/B-2 را ارائه دهید و بیزینسی که تصمیم دارید در آن سرمایه گذاری نمایید را تعیین نمائید. ویزای B-1/B-2 ویزای توریستی جهت بررسی بیزنس می باشد و دفتر ما در این پروسه شما را یاری خواهد نمود. در این مرحله شما می توانید یک بیزنس مانند بستنی فروشی بسکین رابینز یا مک دونالد و اگر استطاعت مالی شما اجازه میدهد پمپ بنزین یا 14 واحد آپارتمان (جهت اجاره دادن) خریداری نمائید. شما میتوانید یک فروشگاه یا رستوران یا هر گونه فعالیتی که مد نظرتان می باشد را انتخاب و در آن سرمایه گذاری نمائید. سپس دفتر ما برای شما درخواست ویزای E-2 یا سرمایه گذاری می نماید. این ویزا شامل همسر و فرزندان زیر 21 سال شما نیز می باشد و در مدت 2 سال اعتبار این ویزا شما قادر خواهید بود که از آمریکا خارج شوید و به آمریکا بازگردید.
 7. پس از اخذ ویزای E-2 شما می توانید از کلیه مزایای اجتماعی یک شهروند آمریکائی بهره مند باشید و این موضوع شامل اعضای خانواده شما نیز می باشد
 8. ویزای سرمایه گذاری E-2 تا مدت 2 سال معتبر می باشد و در صورت ادامه فعالیت در بیزنس خود میتوانید آن را 2 سال به 2 سال تمدید نمائید. چنانچه در زمان اقامت خود در امریکا سرمایه 500 هزار دلار داشته باشید، واجد شرایط EB-5 (گرین کارد از طریق سرمایه گذاری)خواهید بود وهمچنین شما و همسرتان به علاوه فرزندان زیر 21 سال واجد شرایط داشتن گرین کارد خواهید بود. ب
  نکته مهم: Eb-5 یا گرین کارد از طریق سرمایه گذاری بدین معناست که شما مبلغ 500 هزار دلار در آمریکا سرمایه گذاری می نمائید و این مبلغ را در اختیار یک کمپانی آمریکائی قرار خواهید داد. بعد از گذشت یکسال یا کمی بیشتر، شما و همسر و فرزندان زیر 21 سال شما واجدشرایط داشتن گرین کارد خواهید بود. و می توانید به آمریکا وارد شوید. در زمان ورود سرمایه شما با آمریکا اجازه ورود به شما داده نمی شود بلکه بعد از گذشت مدت زمان یکسال و در صورت موفق بودن کمپانی مورد نظر، شما واجد شرایط گرین کارد و اقامت در ایالات متحده آمریکا خواهید بود.
  توجه : در سرمایه گذاری E-2 شما پس از شروع فعالیت خود در آمریکا رئیس کمپانی یا کسب راه اندازی شده می باشید و تصمیم گیری در مورد این فعالیت، ادامه آن یا فروش آن به عهده شخص شماست و نه شخص دیگر. به علاوه برای این سرمایه گذاری احتیاج به انتقال کل پول خود از ایران نخواهید داشت.
  بعد از مقیم شدن در آمریکا قادر خواهید بود که بیزینس و کسب دیگری را نیز راه اندازی نموده و سرمایه خود را در امور مختلف گسترش دهید .
  درزمانی که از طریق ویزای E-2 در آمریکا به سر میبرید امکان گرفتن گرین کارد از طرق دیگر نیز وجود دارد و در صورتی که در آن زمان واجد شرایط باشید میتوانید برای گرین کارد اقدام نمائید؛ مانند گرین کارد از طریق کار یا گرین کارد از طریق پناهندگی و راه های دیگر. ویزای E-2 خود منهی به گرین کارد نمیشود.
  دفتر بیژن اصیل در هر دو نوع سرمایه گذاری، راهنما و مشاور مورد اعتماد شما خواهد بود.
 9. جهت ثبت نمودن شرکت در ایالات متحده آمریکا شما قادر خواهید بود 100 درصد یا 51 درصد کمپانی را به نام خود نمائید. شما همچنین مختارید درصدی از سهام این شرکت را به نام همسر و فرزندان زیر 21 سال خود ثبت نمائید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ادرس ایمیل ما مکاتبه نمائید.
 10.  مدارک و اطلاعات جامعی که جهت اخذ ویزای توریستی مورد نیاز می باشد بعد از عقد قرارداد به شما ارائه خواهد شد.
 11.  دفتر ما قادر است در کلیه امور مربوط به کنسولگری جهت مصاحبه ویزای توریستی و سرمایه گذاری، شما را همراهی نماید.
 12. مخارج مربوط به سفارت و مصاحبه ویزا و هزینه سفر به کشور مورد نظر به عهده خود شما خواهد بود.
 13. مبلغ قرارداد وهزینه ویزای سرمایه گذاری E-2 با توجه به تعداد افراد خانواده و شرایط پرونده ها متفاوت می باشد و در اسرع وقت به شما گزارش داده خواهد شد.
 14. در حال حاضر وام و کمک مالی از طرف دولت آمریکا ارائه نمی شود. ارائه ویزای سرمایه گذاری جهت ورود پول به این کشور و کمک به رشد اقتصادی ایالات متحده می باشد.
 15. تصمیم گیری پیرامون سود حاصله از بیزنس شما به عهده خودتان خواهد بود و اینکه این پول بابت خرید یا سرمایه گذاری استفاده شود توسط شما تعیین میشود. ما از هیچ گونه کمک و ارائه اطلاعات دریغ نمی نماییم .
 16. سرمایه گذاری و زندگی در آمریکا مختص ایالت خاص نمی باشد و شما صاحب اختیارید که محل زندگی و سرمایه گذاری خود را انتخاب نمائید.

چنانچه مایل هستید که کارتان را با دفتر ما آغاز نمایید مدارک زیر را برای ما ایمیل بفرمایید.

 1. صفحه اول پاسپورت تمام اعضای خانواده
 2. کپی شناسنامه فارسی و ترجمه همه صفحات آن (تمام اعضای خانواده)
 3. کپی و ترجمه کارت ملی تمام اعضای خانواده
 4. آدرس منزل وکدپستی
 5. آدرس محل کار و کدپستی
 6. تلفن های تماس منزل ،محل کار و همراه
 7. متقاضی محترم؛ جهت انجام امور تجاری و بازرگانی در آمریکا, ارائه گزارش شغلی از فعالیت های پیشین شما در ایران یا کشور های دیگرمورد نیاز می باشد و این اطلاعات باید به دولت ایالت متحده امریکا ارائه شود. شما باید در چند جمله کوتاه منبع سرمایه خود و طریه به دست آمدن آن و شغل پیشین و فعلی خود را توضیح دهید. این موارد برای نشان دادن عدم وابستگی سرمایه و پول شما به دولت ایران میباشد و به علت تحریم باید به دولت امریکا ارائه شود

* چنانچه تصمیم گرفتید که کار خود را با این دفتر شروع کنید، لطفأ با ما تماس گرفته تا جهت ارسال پول صرافی معتبری را معرفی نماییم.

* مطالب ذکر شده فوق به عنوان نصیحت نمی باشد و صرفاَ اطلاعات جمع آوری شده پیرامون امور سرمایه گذاری میباشد.

 

Bijan Assil Immigration was established by its owner, Mr. Bijan Assil, to provide prompt and professional assistance to persons wishing to consider migration to United State.


Bijan Assil

بیژن اصیل

متخصص و مشاور رسمی مهاجرتی شما با 33 سال تجربه از ایالت کالیفرنیا

001-310-271-3600 دفتر مرکزی
001-310-734-7280 فکسinfo@AssilUSA.com ایمیل


www.AssilUSA.com وب سایت


:آدرس پستی
8549 Wilshire Blvd. #951
Beverly Hills, CA 90211
Office: 468 N. Camden Dr. #200 Beverly Hills, CA 90210